-
Podczas szkolenia dowiesz się m.in.:
- Jak posługiwać się formacjami kontynuacji lub zmiany trendu i jak za ich pomocą zawierać transakcje oraz wyliczać minimalny zasięg ruchu.
- Jak za pomocą świec japońskich znaleźć punkty zwrotne (zmiana trendu lub ostrzeżenie o takiej zmianie) na rynku. Wbrew pozorom świece japońskie, ze względu na bogactwo kształtów i konfiguracji korpusów i cieni świec, nie są taki prostym narzędziem, jak to wygląda z pozoru. Do tego dochodzą jeszcze układy 2, 3 lub więcej świec.
W czasie szkolenia zostaną wskazane podstawowe elementy, na które trzeba zwracać uwagę, a które często decydują o zachowaniu rynku.
Te zajęcia, podobnie jak Analiza techniczna – Warsztaty – Poziom podstawowy 1, Prowadzone są one w systemie: krótki wykład z teorii 3-5 minut i zajęcia praktyczne w programie z analizy technicznej (portal Stockwatch). To właśnie na zajęcia praktyczne kładziony jest największy nacisk.
W czasie warsztatów omawiane są przykłady spółek z warszawskiego parkietu, wraz z omówieniem ich aktualnej sytuacji technicznej.
Warsztaty przeznaczone są dla osób stawiających pierwsze kroki w zakresie analizy technicznej, ale znają już takie narzędzia analizy technicznej jak trendy, poziomy wsparcia i oporu oraz średnie ruchomej.
Zajęcia przeznaczone są także dla inwestorów, którzy mają podstawową wiedzę na temat metod analizy technicznej (trendy, poziomy wsparcia i oporu, średnie ruchome), ale chcieliby ją rozszerzyć na inne elementy, takie jak formacja zmiany i kontynuacji trendu oraz świece japońskie. Funkcjonowanie w świecie analizy technicznej bez umiejętności posługiwania się formacjami i świecami jest praktycznie niemożliwe.
Dręczą się pytania z zakresu analizy technicznej, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi. Nie masz komu ich zadać lub boisz się je zadać. Ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Prelegent o blisko 30-letnim stażu na rynkach finansowych opowie Ci jak sam to robi.
Warsztat odbywać się będzie w wersji @online w czasie rzeczywistym, zatem istnieje możliwość pełnej interakcji z prowadzącym – pytania zadawać można na czacie oraz po włączeniu mikrofonu.
Szkolenie dobywa się na platformie Microsoft Teams, która umożliwia:
- Dostęp do szkolenia z każdego miejsca
- Łatwą obsługę
- Nagranie szkolenia i dostęp do nagrania przez pewien czas po nim (np. 1 miesiąca)
- Czat z uczestnikami i prelegentem
- Zamieszczanie materiałów dla uczestników szkolenia
W czasie szkolenia można zadawać proste, a nawet banalne pytania! Chodzi nam o to, aby rozwiać wątpliwości związane z inwestowaniem na poziomie podstawowym
Ponadto w trakcie szkolenia Uczestnicy będą korzystać z platformy Stockwatch, na której (po wcześniejszym zarejestrowaniu się i założeniu konta) będą mogli samodzielnie przeprowadzać proste analizy techniczne wybranych walorów.
RegulaminKoszt udziału jednej osoby w wydarzeniu:
350,00 PLN + VAT cena promocyjna przy zgłoszeniu do 8 marca 2021
400,00 PLN + VAT cena standardowa
- Wydarzenie będzie prowadzone w języku polskim.
- Opłata za udział w wydarzeniu obejmuje: link do pokoju webinarowego, materiały szkoleniowe on-line
- Nadesłanie zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty.
- Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego stanowi zawarcie umowy pomiędzy Fedor Consulting a Zgłaszającym.
- Potwierdzenie rejestracji zgłaszanego uczestnika zostanie przesłane wraz
z fakturą proforma na podany adres e-mail w ciągu 2 dni roboczych od daty otrzymania formularza zgłoszeniowego.
- Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie 7 dni od wysłania zgłoszenia, ale nie później niż przed rozpoczęciem wydarzenia na konto: Fedor Consulting , Ul. Drawska 16 d. lok.23 , 02-202 Warszawa; NIP 869-175-04-68; MBANK S.A.; 43 1140 2004 0000 3602 8077 8211
- W ciągu 7 dni od daty otrzymania wpłaty na konto zostanie wystawiona faktura VAT i przesłana na podany poniżej adres email.
- Osoby odwołujące uczestnictwo na 14 dni przed wydarzeniem, otrzymają zwrot uiszczonej opłaty. Wycofującym się na 13 – 7 dni przed wydarzeniem zwracamy 50% opłaty. Na 6 dni przed wydarzeniem i później nie przyjmujemy odwołań uczestnictwa w spotkaniu.
- Zamiast zgłoszonej osoby w wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy. Zmianę uczestnika ze względów organizacyjnych należy zgłosić na maksymalnie 3 dni przed wydarzeniem i musi zostać zaakceptowana przez Fedor Consulting.
- Rezygnacji z udziału w wydarzeniu należy dokonać w formie pisemnej. Brak wpłaty nie jest jednoznaczny z rezygnacją z udziału.
- Nie odwołanie zgłoszenia i nie wzięcie udziału w wydarzeniu nie jest jednoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa i spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
- Od nieterminowej zapłaty Fedor Consulting przysługują odsetki ustawowe.
- Fedor Consulting zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie wydarzenia oraz, w szczególnych wypadkach, zmiany terminu. Uczestnikowi nie przysługuje w takim przypadku prawo do odszkodowania ze strony Fedor Consulting
- W przypadku, gdy wydarzenie nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od Fedor Consulting lub tzw. siły wyższej, Uczestnikowi nie przysługuje prawo do odszkodowania lub do zwrotu jakichkolwiek opłat związanych z uczestnictwem w wydarzeniu. Zwrotowi podlega jedynie opłata za udział.
- Fedor Consulting zastrzega sobie wyłączne prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie. Zmiany nie wymagają uzasadnienia.
- Fedor Consulting zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa bez podania przyczyny.
-
PROGRAM:
09:45 – logowanie do systemu
Omawiane zagadnienia podzielone zostały na następujące bloki:
Czas trwania: 4 godziny lekcyjne, po 45 minut
Cena: 400 zł Netto+VAT
Cena z rabatem 50,00 PLN przy zgłoszeniu do 8 marca 2021: 350,00 PLN netto
Liczba uczestników – maksymalnie 20 osób.
-
-
-
-
-
- Szkolenia indywidualne – ustalane indywidualnie z inwestorami (na życzenie)
-
-
-
-
Prowadzący:
PROF. KRZYSZTOF BOROWSKI
Krzysztof Borowski związany jest z rynkiem kapitałowym od początku lat 90-tych XX w. Pracował zarówno na rynkach zagranicznych jak i krajowym. Specjalizuje się w szeroko rozumianej bankowości inwestycyjnej, a zwłaszcza w analizie technicznej i fundamentalnej, inwestycjach alternatywnych oraz finansach behawioralnych. Aktualnie jest zatrudniony na stanowisku eksperta w Narodowym Banku Polskim oraz profesora w Szkole Głównej Handlowej. W tym ostatnim miejscu pracy prowadzi wykłady z analizy technicznej i fundamentalnej, bankowości inwestycyjnej i finansów behawioralnych na studiach licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych. Jest współtwórcą projektu Giełdowa Akademia Filmowa realizowanego wspólnie z GPW w Warszawie. Autor wielu monografii i artykułów z obszaru rynku finansowego. -